Uninstaller

Verimlilik uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 4.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Rhythm Software
Gereksiz tüm sistem uygulamalarını kaldırmak istiyorsanız, en hızlı ve en basit uygulama kaldırma programı Uninstaller'i hemen indirin!

Uninstaller, küçük ama etkili uygulamalardan biridir. Oldukça güvenilir olan bu uygulama sade ve kullanılışlıdır. Tek tıklamayla uygulamaları kolayca kaldırabileceğiniz Uninstaller ile çeşitli sıralama modlarını da tercih edebilirsiniz.

Çok küçük olan uygulama boyutu sayesinde cihazınızda hiç yer kaplamayacak olan Uninstaller uygulaması sayesinde dilediğiniz uygulamayı kolayca arayabilir, çalıştırabilir veya mağaza adresine gidebilirsiniz.

Toplu olarak da uygulamalarınızı kaldırabileceğiniz bu programla uygulama adını, sürümünü, kurulum zamanını veya boyutunu tek dokunuşla görüntüleyebilir, uygulamalarınıza ait tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca Uninstaller uygulaması ile kaldırılmayan sistem uygulamalarınızı filtreleyebilirsiniz.

Oldukça güvenilir olan bu uygulamada ihtiyacınız olan uygulamaları filtrelenmiş klasörlerin bulunduğu bölümden kolayca cihazınıza yükleyebilir ya da tamamen kaldırabilirsiniz. Küçük ama etkili bir uygulama olan Uninstaller, uygulama için ayrılan belleği, uygulamadan çıktıktan sonra da serbest bırakır ve cihazınızın daha hızlı çalışmasını sağlar.

Silinebilir, saklanabilir veya anahtar modül şekilde kategorileri de bulunan bu uygulama da sorunsuz bir şekilde dilediğiniz uygulamayı kaldırabilirsiniz. Sizde tamamen ücretsiz olan Uninstaller uygulamasını hemen cihazınıza yükleyin, daha hızlı ve temiz bir cihazın sahibi olun!

 

 

 

Uninstaller indir